|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Cameron Whitten, Daniel Grant, Brett Bullock
|
Race 1 |
0 |
|
|
Yamba SLSC Inc |
Yamba GOLD
|
Jacob Don, Martin Dougherty, Jacob Lollback
|
Race 1 |
0 |
|
|
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Reid Schofield, Shaun Robertson, Luke Robinson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Coogee SLSC (NSW) |
Coogee A
|
Michael Leary, Mark Farrugia, Campbell Bennett
|
Race 1 |
0 |
|
|
Warriewood SLSC |
Warriewood WARRIEWOOD
|
Mark Jackson, Jamie Burgmann, Tristan Stanley
|
Race 1 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont B
|
Stephen Booth, Raemon Parkes, Hayden Jackson
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Wollongong SLSC |
North Wollongong A
|
Ben Allen, Mark Sheppard, Shane Barrie
|
Race 1 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
Dane Kennedy, Grant Mcdonald, Andrew Mcdonald
|
Race 2 |
0 |
|
|
Brighton SLSC (SA) |
Brighton BRIGHTON A
|
Nick Wood, Corey Esdale, Chad Alston
|
Race 2 |
0 |
|
|
Bronte SLSC |
Bronte A
|
Matthew Carter, Brett Hooper, Troy Quinlan
|
Race 2 |
0 |
|
|
City of Bunbury SLSC |
City of Bunbury A
|
Lachlan Carey, Brendon Soulos, James Duncan
|
Race 2 |
0 |
|
|
Bulli SLSC |
Bulli A
|
Troy Henness, David Stannard, Jamie Caldwell
|
Race 2 |
0 |
|
|
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Michael Clifford, Joe Schwarz, Luke Turner
|
Race 2 |
0 |
|
|
Queenscliff SLSC |
Queenscliff A
|
Adam Donkin, Daniel Hall, Peter Nash
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Jayden Stuart, Caine Eckstein, Pierce Leonard
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Michael Jennings, Trent Goulding, Russ Goulding
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Daniel Carruthers, Andrew Mitchell, Matthew Johnston
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Adrian Roberts, Dane Murray, Jacob Clear
|
Race 2 |
0 |
|
3 |
South Port SLSC Inc (SA) |
South Port A
|
Tristan Foord, Dwayne Foord, Christopher Lowery
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Tim Harrison, Mark Bint, Greg Tobin
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Red Rock Corindi SLSC |
Red Rock / Corindi GOLD
|
David Kitching, Scott Mccartney, Ryan Twigg
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Harrison Moncrieff, Ryan Buck, Clifford Rodd
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Daniel Neilson, Dean Simpson, Mark Simpson
|
Race 1 |
0 |
|
5 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point A
|
Mitchell Bradford, Cameron Warren, David Smith
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra A
|
Aaron Jones, Dylan Newbiggin, Corey Jones
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
Stuart Mak, Leighton Packer, Ben Travis-lee
|
Race 2 |
0 |
|
7 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Adam Bennetts, Brad Mainwaring, Matt Cook
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda RED
|
Christopher Allum, Trent Robson, Mitchell Brown
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Mitchell Young, Thomas Trembath, Cameron Ward
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Jonathon Stock, Jake Cropper, Luke Tidey
|
Race 2 |
0 |
|